«Небесна Сотня… Юнаки, їх імена мені ніколи не забути…»

Date: 24 лютого 2020 о 10:42

«Небесна Сотня… Юнаки,

Їх імена мені ніколи не забути…»

З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та для увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у Клесівському ліцеї було проведено низку заходів.

20 лютого 2020 року, на шкільному радіо «Новий день», о 9:30 год. розпочалась лінійка вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» для учнів 5-11х класів, матеріали якої підготувала педагог-організатор Дубовець Ю.Ю. Радіолінійку озвучували учениці Понедільник Каріна (8-Б клас) та Тимошицька Вікторія (9-В клас).

В Клесівському ліцеї вже стало традицією долучатись до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті», тому вихованці гуртку «Прикрась свій дім», під керівництвом Костюк Я.Ю., витинали з паперу символічних білих янголів на згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну. Після того, як було оформлено символічне дерево з паперовими янголами у фойє школи, учасники навчально процесу молитвою вшанували Небесну Сотню. Також до даної акції долучились й інші школярі. Найактивнішими були учні 3-Г класу. Під час акції класний керівник 3-Г класу Кобринчук Л.П. провела інформаційну хвилинку «Кого символізують Ангели».

Педагог-організатор Дубовець Ю.Ю. та соціальний педагог Годунко Н.С. 18 лютого 2020 року оформили інформаційні стенди «Хто вмирає у боротьбі, у серцях живе на віки» та «Герої не вмирають», які знаходяться у фойє школи.

Бібліотекар Пацук Л.В., соціальний педагог Годунко Н.С., педагог-організатор Дубовець Ю.Ю. організували та провели акцію «Запали свічку пам’яті…», до якої долучились учні 5-6х класів, запаливши свічки та символічно поставивши їх у формі Герба України.

Загальношкільна акція «Українська вишиванка» - учасники навчально-виховного процесу одягнули вишиванки.

Бібліотекарі Максимова Л.В. та Пацук Л.В. 18-20 лютого 2020 року підготували та провели показ відеопрезентацій для учнів 7-11х класів в пам'ять про Героїв Небесної Сотні, а саме: «Зима, що нас змінила», «Небесна Сотня. Реквієм», «Небесна Сотня. Ми пам'ятаємо»; оформили у шкільній бібліотеці книжково-ілюстративну виставку «Герої не вмирають».

Класний керівник Тищенко Н.Ю. провела у 2-Б класі тиху акцію «Ангели не плачуть», під час якої пройшли хвилини пам’яті, діти переглянули відеофільми, зачитали імена Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2020 року в 2-А класі Шмідт Н.В. організувала та провела виховну годину «Пам’ятаємо… Герої не вмирають!», а в 4-Б класі класний керівник Вавілова О.М., - бесіду «Гідності хай промінь не згасає!» та діти малювали під гаслом «Я люблю Україну» з метою вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Отже, 18-20 лютого з великою вдячністю згадано Героїв Небесної Сотні. Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну. Український народ постійно бореться за свою волю та незалежність, але з величезними втратами. Ці люди будуть жити в нашій пам'яті вічно, ми їх просто не маємо права забути!

Нет описания фото.

На изображении может находиться: 25 человек, в том числе Наталья Кузьмич, люди улыбаются, люди стоят и ребенок

На изображении может находиться: один или несколько человек

На изображении может находиться: 3 человека, экран и в помещении