Date: 20 вересня 2019 о 12:38, Refreshed 27 вересня 2019 о 05:57
225 views

З 9 по 15 вересня 2019 року у Клесівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів-ліцей: було проведено «Олімпійський тиждень» у рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.

Під час Олімпійського тижня у школі вчителями фізичної культури були проведені наступні заходи.

Протягом тижня на шкільному подвір'ї Галушко Н.К. проводила загальношкільну зарядку з учнями 5-11-х класів, а класні керівники 1-4-х класів – веселу зарядку.

Змагання з армреслінгу (переможець учень 11-В класу Власик Олександр), пляжного волейболу між учнями 11 класів (переможці учні 11-Б класу), змагання пляжного футболу між учнями 8 класів (переможці учні 8-В класу) провела Коренець Т.Ю. в урочищі «Коплище». Виїзні змагання принесли усім цікаві враження та неповторні емоції.

На новому спортивному майданчику Дяченко І.М. провів змагання з міні-футболу між учнями 10 класів( переможці учні 10-Б класу).

Турнір з тенісу «Гарячий пінг-понг» та змагання «Скакалочка» між учнями 5-8 класів( І місце – Тимошицька Вікторія учениця 9-В класу) організувала Кіркуш М.М.

Галушко Н.К. провела захід «Олімпійський урок» - переможцями стали учні 7-В класу.

Дубовець Ю.Ю. провела акцію «Здоровим бути модно» - виготовлення та розповсюдження листівок.

Конкурс рефератів на теми різних видів спорту «За здоровий спосіб життя» організували вчителі фізичної культури.

Учні 4-х класів зібралися на спортивні змагання «Веселі старти». Змагалися команди на швидкість (біг в мішках), спритність (долання перешкоди), кмітливість та винахідливість.

"Розваги до сьомого поту…" відбулися між учнями 11-А та 2-Б класу, які організували Тищенко Н.Ю. та Коренець М.Ю.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене, люди стоят, небо, обувь и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, небо, шорты, дерево, на улице и природа

На изображении может находиться: один или несколько человек, небо, на улице и природа

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, дерево, на улице и природа